Alanya Oto Fuarı Açıldı
Yazar: editör | Tarih: 12 Nis, 2012 | Saat: 11:08 AM | Kategori: Acente Dünyası, Dünya Turizmi | Yorum: 0 Yorum

otomobil2012 300x134 Alanya Oto Fuarı Açıldı

AFT Fuarcılık tarafından Alanya’nın Kestel beldesinde organize edilen ‘Alanya Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet ve Aksesuarları Fuarı’nın açılışına Alanya Kaymakamı Hulusi Doğan, Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Hüseyin Güney, Kestel Belediye Başkanı DP’li Adem Murat Yücel, Mahmutlar Belediye Başkanı CHP’li Ali Çelik, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Kerim Aydoğan, Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Dim, AFT Fuarcılık Genel Koordinatörü Fuat Aktaş ve çok sayıda davetli katıldı.

AFT Fuarcılık Genel Koordinatörü Fuat Aktaş, Alanya’da ilk kez düzenledikleri otomobil fuarına 17 markanın katılmasının kendisini mutlu ettiğini söyledi. Firmaların çoğunluğunun Antalya merkezli olduğunu belirten Aktaş, “Her fuarda olduğu gibi tüm markalar, bu fuara özel fiyat ve indirimleri ile yer alıyor. Otomobil tutkunlarının bu fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ederim” dedi.

Çok sayıda otomotiv markası, motosiklet, otogaz ve aksesuar firmasının yer aldığı Kestel Park Karting’de üç gün boyunca açık olacak olan fuarda, müşteri temsilcileri birbirinden lüks araçları tanıttı.

Hakkında -Yorum Yaz

XHTML: Kullanabileceğin etiketler <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>