Careers@HiltonLive İstanbul’a Geliyor
Yazar: editör | Tarih: 12 Nis, 2012 | Saat: 11:13 AM | Kategori: Konaklama, Ulaşım | Yorum: 0 Yorum

conrad istanbul Careers@HiltonLive İstanbul’a Geliyor

Hilton Worldwide İstanbul Otelleri konaklama sektöründe heyecan verici Kariyer Etkinlikleri Haftası’na davet ediyor.

Hilton İstanbul, Conrad İstanbul ve Hilton ParkSA İstanbul konaklama sektöründe bulunmaz fırsatların sergileneceği Careers@HiltonLive etkinliğinde yerlerinizi almanız için davet ediyor. Hilton Worldwide 16 – 20 Nisan haftasında Careers@HiltonLive adı altındaki etkinliklerde vereceği pratik öneri ve ipuçlarının yanı sıra, iş arayanlara ve konaklama sektörüyle ilgilenenlere otellerin sahne arkasına geçerek daha fazla bilgi edinme fırsatı sunacak.

Hilton İstanbul, Conrad İstanbul ve Hilton ParkSA İstanbul Otelleri her yaş grubundan, her seviyede eğitime sahip kişiye etkinliğe katılarak, Hilton Worldwide’da kariyer seçeneklerini keşfetme, konaklama sektörü uzmanlarıyla sohbet etme ve iş arama becerileri konusunda yararlı bilgiler edinme şansı veriyor. Otelde yapılacak etkinlikler arasında şunlar yer alıyor:

Hilton Worldwide İstanbul Otelleri olarak düzenlenecek Kariyer Haftası kapsamında, otellerdeki departmanların tanıtılacağı, küçük oyunlar / yarışlar ile oteldeki departmanların görevine ilişkin eğlenceli etkinliklerin düzenleneceği iki saatlik programlar hazırlanmıştır. Bu programların yer ve saatleri aşağıda belirtilmiştir:

• Hilton Istanbul/Kongre ve Sergi Merkezi; 17 – 20 Nisan 2012, saat 15:00 – 17:00
• Conrad Istanbul/Balo Salonu; 17 – 20 Nisan 2012, saat 15:00 – 17:00
• Hilton ParkSA Istanbul; 17 – 20 Nisan 2012, saat 15:00 – 17:00

Hilton Worldwide geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile, şirketin Avrupa genelinde giderek yaygınlaşmasıyla 8.500 yeni kariyer olanağı yaratıldığını, ayrıca mevcut otellerin Hilton Worldwide markalarına dönüştürülmesiyle de bu otellerde mevcut 2.500 istihdamın korunduğunu bildirdi. Bu yıl ilki düzenlenecek olan Careers@HiltonLive ile konaklama sektöründe kariyer için farkındalığı artırmak, yetenekli kişileri işe almak ve onları yetiştirmek hedefleniyor.

Hilton Worldwide Doğu Avrupa, Türkiye, Rusya ve İsrail Bölgesi Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Didier Martin şunları söyledi: “Careers@HiltonLive, konaklama sektöründe kariyer yapmak isteyen herkese, otellerimizde çalışan ekiplerimizle tanışmak ve kariyerlerinde yeni bir hamle yapmalarına yönelik pratik tavsiye ve ipuçları almak için harika bir fırsat sunuyor. Bu heyecan verici sektöre ve Hilton Worldwide’a katılmak için zamanlama olarak harika bir dönem,çünkü çok önemli bir büyüme gerçekleştiriyoruz. Otel müdürlüğünden barmenliğe kadar çok çeşitli kariyer seçenekleri sunuyoruz.”

Hakkında -Yoruma Kapalı