Rixos Sungate Hotel ‘En İyi Aile Oteli’
Yazar: editör | Tarih: 13 Nis, 2012 | Saat: 08:12 PM | Kategori: Etkinlik | Yorum: 0 Yorum

Rixos Sungate Hotel, uluslararası turizm ödüllerini almaya devam ediyor.Bu yıl HolidayCheck ve Hotel Consulting Service’in ölçümlemeleri ve kriterleri sonucu belirlenen ‘En İyi Aile Oteli’ ödülüne Rixos Sungate layık görüldü.

rixos sungate hotel en iyi aile oteli secildi Rixos Sungate Hotel En İyi Aile Oteli
En iyi ülke oteli, en iyi resort oteli, en iyi şehir oteli, en iyi kış oteli, en iyi sağlık ve yürüyüş oteli, en iyi aile oteli ve en iyi yetişkin oteli olmak üzere 7 kategoride belirlenen listede, Rixos Sungate ‘En İyi Aile Oteli’ seçildi. Ödül, misafir beklentilerinin fazlasıyla karşılandığı, ürün ve hizmetlerin kusursuz sunulmasıyla ilgili misafirlerin Avrupa’nın en ünlü tatil değerlendirme sitesi olan HolidayCheck’e yapılan yorumlar sonrasında belirlendi. 2011 yılında en az yüzde 90 tavsiye oranına sahip oteller değerlendirmeye alındı. Ödül, Rixos Sungate’de düzenlenen törenle veridi.

Törende konuşan Rixos Sungate Hotel Genel Müdürü Cem Uzan, her geçen gün kendilerini yenileyerek sektörün öncüsü olma ve dünya hizmet anlayışında üst sıralarda yer almayı amaçladıklarını söyledi. Uzan, “Bu kararlılıkla başlayan her sezonda misafirlerimizin memnuniyeti motivasyon kaynağımız oluyor.” dedi. Rixos Sungate’deki Rixy Club etkinlikleri ile özellikle çocukların tatilleri boyunca hem eğlenceli, hem eğitici saatler geçirdiğini dile getiren Uzan, “Küçük misafirlerimizin müzik akademisinde piyanodan gitara, bateriden kemana kadar birçok enstrümanla tanıştığı, çizime meraklı çocukların ise karikatür akademisinde mizahla içiçe vakit geçirebildiği alanlar oluşturuyoruz. Bu da ailelerin tercih sebebi oluyor.” diye konuştu.

Antalya’nın en güzel koylarından biri olan Beldibi’nde bulunan, Akdeniz Havzası’nın doğal güzelliklerini içinde barındıran Rixos Sungate, 720 metre uzunluğunda sahili, marinası, 2 özel iskelesi ve lüks mimariyle tasarlanmış bin 94 odasıyla hizmet veriyor.

Hakkında -Yorum Yaz

XHTML: Kullanabileceğin etiketler <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>