Thomas Cook yatırım için Bodrum’u seçti
Yazar: editör | Tarih: 1 May, 2012 | Saat: 11:09 PM | Kategori: Gündem | Yorum: 0 Yorum
bodrum 3 300x218 Thomas Cook yatırım için Bodrumu seçti2012 yaz döneminde Sentido markasıyla faaliyet gösteren otellerinin sayısını 30′dan 42′ye çıkartacak olan Thomas Cook, 2013 yılında Türkiye’deki büyümesini de sürdürecek.
Bu yaz sezonunda Türkiye’deki Sentido otellerinin sayısını 3′ten 7′ye çıkartan Thomas Cook, yeni yatırımlarla Türkiye’de büyümesini sürdürmek istiyor. Halihazırda, Alanya, Belek ve Side’de iki, Beldibi’nde ise bir otel ile faaliyetlerini sürdüren Sentido Hotels gözünü Bodrum’a dikti. Sentido Hotels’in başındaki isim olan Stefanie Berk, Türkiye’de büyümeyi planladıklarını belirtirken Bodrum’da bir otelin Sentido portföyü için iyi olacağını söyledi.2009 yılında tanıtılan Sentido Hotels, 2011 yılında 30 otele ulaşırken 2012 yaz sezonunda hizmete girecek olan otellerle birlikte bu sayı 42′ye yükseldi. Stefanie Berk, özellikle çocukların kabul edilmediği yetişkinlere özel konseptteki otellerin büyük ilgi gördüğünü ifade ederken müşterilerin daha küçük ve sakin otellere talebinin de arttığını söyledi.

Hakkında -Yorum Yaz

XHTML: Kullanabileceğin etiketler <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>