Turizmin Geleceği İçin Çalışıyoruz
Yazar: editör | Tarih: 10 Nis, 2012 | Saat: 05:23 PM | Kategori: Etkinlik, Konaklama | Yorum: 0 Yorum

Turizmin Geleceğine Yatırım Yapın! Slogani ile faaliyetlerine başlayan Genç Turizmciler Derneği, 14 Nisan 2012’de SwissOtel Bosphorus’ta yapacağı Genel Kurul hazırlıklarına girdi.

Gençlik faaliyetlerine desteği ile tanınan ve TBMM’nin en genç milletvekili ünvanına sahip olan Bilal Macit ve T. C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Hakan Hakyemez’in yanı sıra çok sayıda siyasetçi ve iş adamı programda yer alacak.

 

Genel Kurul kapsamında, yeni yönetim kurulunu seçecek olanGenç Turizmciler Derneği,  programda Türkiye turizmi için planladıkları projeleri ve fikirleri de yeni yönetim kurulu ile paylaşacak.

 

Program ile ilgili açıklama yapan Genç Turizmciler Derneği Başkanı Bulut Bağcı,
‘’2008’de bu yola 7 Boğaziçi Üniversiteli arkadaşla çıktık. Amacımız sadece ve sadece Türkiye’de turizm eğitimi alan ve sektörde istihdam olan gençlerimiz için projeler üretmek ve istihdamlarına katkı sağlamak. Bunları yaparkende Türkiyemize katma değer üretecek projelere ağırlık verdik. Biliyoruz ki, biz gençler 2023’te bu ülkenin turizmin üst noktalara taşımak için bugünden çalışmalar yapmalıyız. Yapacağımız genel kurul, projelerimizi daha doğrusu 2023 vizyonumuzu ortaya koymak adına önemli bir adımdır.’’ diyor.

Hakkında -Yorum Yaz

XHTML: Kullanabileceğin etiketler <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>